درباره ما

فافیک مارکت در ابتدا فعالیت خود را با پی اس دی فا در سال 1395 آغاز کرد. پس از انتشار منابع و سورس‌های گرافیکی در پی اس دی فا و ظاهر شدن نیازهای کاربران و همچنین نبود شرایط کافی در آن تصمیم بر راه‌اندازی فافیک مارکت گرفتیم. البته پی اس دی فا همچون گذشته بر فعالیت خود ادامه داده و ماهیت آن همچنان حفظ می شود.

طبق بازخوردهایی که از کاربران پی اس دی فا در این سال‌ها گرفتیم یکی از اساسی‌ترین نیازهای طراحان و کاربران که طی ایمیل و تیکت‌های مختلف برای ما ارسال می‌شد فراهم کردن شرایطی بود که طراحان نیز بتوانند طرح‌های خود را در محیطی امن بارگذاری کرده و از این طریق بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند. همین موضوع باعث شد که فافیک مارکت را راه‌اندازی کنیم تا کلیه علاقه‌مندان و طراحان بتوانند محصولات خود را در دید عموم قرار داده و از این طریق نیز کسب درآمد کنند.

البته محصولات فافیک مارکت تنها به فروش و انتشار منابع گرافیکی محدود نخواهد شد و در آینده‌ای نزدیک قصد انتشار و فروش هر نوع فایل از جمله محصولات و سورس‌های وب سایت ، فایل‌های صوتی، فایل‌های ویدئویی، آموزش‌های مختلف و … نیز خواهیم پرداخت.

امیدواریم با کمک و حمایت شما عزیزان بتوانیم بهتر از گذشته به مسیر خود ادامه داده و به اهداف خود که مهمترین آن جلب رضایت شماست دست یابیم.

با احترام; حمید طاهربخش مدیر سایت فافیک مارکت